57618


  www.musicpage.cz
  Hudobný server, informácie o novinkách, skupinách a interpretoch, hitparády, ...

  Reakčná Strana Odporu Krásy
  Nech vám ide vzorom náš predseda, ktorý si každý deň škrabe tvár rašpľou a snaží sa kriviť si ruky a nohy, aby sa dostal na úroveň maximálnej škaredosti ... :)

  AChMeD a.k.a. FaT^b0Y
  Osobná homepage, hudba, linky, atd, veď to poznáte ...

  artintel.home.sk
  Umelá inteligencia, umelý život, kopa odkazov a liniek na ďalšie stránky o AI ...

  Dr. Zak
  Osobná homepage, grafika, virtuálne krajinky ...

  ORBITVEHICLE MUSIC
  Stránka zameraná na propagáciu amatérskej elektronickej hudby na Slovensku a v Čechách

  misok.host.sk
  SMS brána, hudba, filmy, pozadia, referáty ...

  www.gregi.sk
  Osobná homepage, software, grafika, fotky, diskusie ...

  DJ Joke
  Prezentačná stránka pražského DJ. (mp3, fotky, pokec, ...)

Stačí, ak si vyberiete jedno z týchto tlačítiek a umiestníte ho na viditeľné miesto na vašej stránke. Nasmerovanie výpíšte takto : http://www.sequencer.sk. Ak nechcete, alebo z nejakého dôvodu nemôžete umiestniť obrázok na svoj server, kliknite na ten, ktorý chcete použiť a v poli pod ponukou sa zobrazí jeho umiestnenie na našom serveri.

      
Keď umiestníte linku na svoju stránku, pošlite nám názov jej umiestnenia, krátky popis stránky a obrázok, ktorý bude zobrazený pri popise (veľkosť by mala byť 88x31 pixelov, vyhradzujeme si právo prípadnej optimalizácie veľkosti obrázku). Po kontrole stránky budú poslané informácie zapísané do zoznamu podporovateľov.

Ak si myslíte, že to nie je nič pre vás a potrebovali by ste skôr štandardný banner, tu je. A ďaľšie budú nasledovať. Samozrejme, toto je len zmenšenina, z dôvodu skrátenia času potrebného na otvorenie stránky. Ak ho chcete vidieť v plnej veľkosti, kliknite na ukážku a otvorte link, ktorý sa ukáže v poli pod ňou.