57618
Neoficiálne novinky:24.11.2003  Deboot

mno, vyzerá to tak, že sa všetko podarilo napraviť, takže veselo fičíme ďalej :o)

28.5.2003  Deboot

pre problémy s preregistrovaním je možné, že doména www.sequencer.sk nebude do konca roka fungovať. pokúsime sa však urobiť všetko preto, aby sme problémy vyriešili. pokiaľ to bude možné, dáme vám vedieť o prípadnej zmene domény, atď. v prípade otázok alebo problémov, nás kontaktujte na adrese sequencer@deboot.sk

24.2.2002  goralka

..včera sme sa na 12 hodín zavreli do štúdia s našou novou speváčkou Amandou Freestyler a odhliadnuc od toho, že nám z toho už o jedenástej všetkým šibalo..(no uznajte, počúvať 12 hodín dokola 2 tracky..ja osobne to ešte stále počúvam v hlave..:o) máme aspoň pocit dobre vykonanej práce...:o) ..takže sa máte načo tešiť..:o)

30.12.2001  Deboot

Členovia fanCLUBU ... vypísať login a nahlásiť sa! :o)

15.12.2001  Deboot

Nedávno sme sa rozhodli, že potrebujeme manažéra. A nejako sa nám v tom momente dostala do rany goralka, takže to "schytala ona" :o) To znamená, že ak máte nejaké otázky, obráťte sa na ňu. Okrem toho na seba prevzala aj Sequencer fanCLUB.

01.11.2001  Deboot

Trochu som sa hral s Internet Explorerom a napadlo ma vymeniť animované logo v pravom hornom rohu za logo Sequencera. Nevyzerá to vôbec zle :o) Ak si to chcete zmeniť tiež, stačí si ho stiahnuť z Downloadu a nainštalovať ...

12.10.2001  Deboot

tak a dosť :o) naštvali ste ma, takže som sa rozhodol, že pre nenormálnych ľudí, s vysokým príjmom alebo nadštandardným pracovným prostredím urobím verziu pre vyššie rozlíšenie. tak :o) ale chvíľku to potrvá ... :o)

17.9.2001  Deboot

meníme image :o) trochu sa pozmenilo logo a logotyp a úplne sa zmenila webpage :o) tak ... trochu sa zmenili pravidlá fanclubu ... download je prístupný všetkým, ale neoficiálne správy o pripravovaných veciach a backstage info sú len pre registrovaných ... takže je to na vas :o)

17.7.2001  Deboot

Po krátkej odmlke spôsobenej chybou diskového poľa nášho providera sme spať! Aspoň na niečo to však bolo dobré. Konečne som si našiel čas na úpravy pre ne-používateľov Internet Explorera. Po troche voodoo a čiernej mágie mi vyšli tieto stránky, ktoré by mali byť korektne zobrazené v Navigatore (6) a Opere (5). Okrem toho, full verzie mp3 budú odteraz dostupné len registrovaným uživateľom FanCLUB-u. IRC kanál #sequencer bežiaci na serveroch IRCNet-u funguje, ostatné veci tiež. Ak predsa niečo, ozvite sa mi.